Вівторок, 2024-04-16, 8:14 PM
 
Андрій Бондаренко
Персональний сайт

» Навігація
» Посилання
Блог на Wordpress.com
"Композитор" - проект Півтона Безвухого
«Райок по-українськи» у чотирьох частинах був знайдений археологом Викопай-Лайном та реставрований музикознавцем Півтоном Безвухим в такій послідовності – перша частина в кінці 2004 року, друга – на початку 2005, останні дві – у 2006 році. Перші дві частини вперше були виконані публічно у травні 2005 року на фестивалі "Форум музики молодих" силами камерного хору "Кредо", у повному обсязі вперше прозвучав 26 травня 2007 року силами камерного складу хору "Аніма", солісти - Роман Мороз та Віктор Давиденко.
 

Відгуки у пресі:
«Райок по-українськи» Андрія Бондаренка — талановитий сатиричний памфлет на наших політиканів-сучасників, блискучий шарж на події недавнього минулого. Тут доречними виявилися і знаменитий «революційний» політагітаційний продукт (мандарин), і домовлений та підписаний за чаркою «Міморандум» («мімо» читати окремо!), і приклад «по-пушкінськи» римованих поетичних рядків в устах Януковича: «твої чоботи заморські,  твої мандарини наколоті!». Ющенко з незмінним діловим виглядом, характерними гіпнотичними рухами рук «від себе і до себе» виголошував  розлогі промови під американський джаз. Янукович під «Мурку» обіцяв,  цитую, «підвисити пенсії в 10 раз, зарплати — в 11» (при тому великий  його палець різко опускався донизу). Під «Камаринську» витанцьовував «східний сусід», а публіка споглядала величезний плакат підписаного «Міморандуму»...Божена Янюк, УП
 
Бібліографія:
Горбунова І. Прийоми пародіювання як засіб створення сатиричної образності в жанрі райка.Українська музикаісторичнийтеоретичний та культурологічний дискурси. Київ : Інститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Т. Рильського, 2019. С. 50-95.
» Пошук

© Андрій Бондаренко, 2024