Четвер, 2021-09-23, 11:57 AM
 
Андрій Бондаренко
Персональний сайт

» Навігація
» Посилання
Блог на Wordpress.com
"Композитор" - проект Півтона Безвухого

Твори для фортепіано

1985-1986 - Перші дитячі п'єси. Дві з них - "Вовк" та "Оля-плакса" опубліковані у збірнику "Діти-Дітям" (видавництво "Музична Україна", 1989).

"Калейдоскоп".
Виконує Ольга Бондаренко

1989 - "Калейдоскоп", п'єса була написана після першого знайомства автора з додекафонією. Наразі входить до репертуару музичних училищ та музичних шкіл (старших класів) - НОТИ

1993 - 3 Прелюдії для фортепіано, перша робота з І.Ф.Карабицем.

"Варіації".
Виконує автор

1996 - Варіації для фортепіано, на власну тему, перша студентська робота

2000 - "Маґістерія" для фортепіано в 4 руки. Твір

"Магістерія".
Виконує автор та Ольга Бондаренко

написано у часи освітньої реформи, що ввела в обіг статуси бакалавра і магістра. Будучи студентом випускного курсу, автор потрапив у число тих, що стали першими українськими магістрами. Твір присвячено фортепіанній кафедрі НМАУ та має переднє слово:

  • "Молодому студентові повідомляють про необхідність вступу до магістратури і він поринає у вир студентської суєти з її мінливістю і минущістю. Однак Дамоклів меч маг істерії все нижче опускається над студентом, наступає передекзаменаційна ніч і Гамлетівське питання – „бути чи не бути” (магістром) постає у своїй суворій величі."

2001 - "Маленька українська рапсодія" для двох фортепіано. У творі використані маловідомі старовинні пісні Лівобережної України. Існує у двох версіях - складніший і легший.

2002 - "Черніана" для фортепіано в чотири руки. Присвячена професору В.О.Козлову, викладачеві автора в учнівські та консерваторські роки по фортепіано. В основі твору лежать етюди Черні із збірника під редакцією Гермера.

2007 - "Пара фраз на тему О.Костіна" для фортепіано. В основі твору - тема Олександра Костіна з фортепіанної мініатюри EFES, яка згідно вказання автора є монограмою композитора Є.Станковича

 2014 - "Разом" для фортепіано в 4 руки, парафраз на тему відомої пісні гурту "Ґрінджоли"

 2018 - "Нота протесту" для фортепіано (ноти)

Обробки, аранжування

2016 - "Щедрик" (відео) НОТИ , спрощена версія для дітей - НОТИ

2016 - "Нектарниці" з балету "Мауглиня" (аудіо)

2017 - "Дударик" (відео)

2018 - "Козака несуть" (НОТИ), "Jingle bells", "Ой сивая та і зозуленька" (відео), "Нова радість стала"

» Пошук

© Андрій Бондаренко, 2021