1985 - "Золота рибка" - дитяча опера по казці Пушкіна. Була розрахована на виконання малолітніми "вокалістами" у супроводі фортепіано і навіть ставилася силами учнів ЗОШ №51, де в той час навчався її автор. Наразі опера не представляє естетичного інтересу.
2002 - "Золота середина" - вокально-симфонічний дивертисмент, був написаний на замовлення мистецького проекту MAXIMA. до концертної вистави, що відбулася 13 жовтня у концертному залі "Золоті Ворота" (Київ) і була присвячена 120-річчю від дня народження І.Стравінського. За задумом автора та постановників цей твір є "золотою серединою” цієї вистави, що своєрідно поєднує між собою два таких різнопланових твори Стравінського як "Мавра” та "Байка”. Головними героями твору є Параша з "Маври” і Півень з "Байки”.
Музика написана для камерного складу оркестру із солюючим роялем та партії сопрано (роль Параші). Лібрето (російською мовою) написали Олександр Толокно та автор. Виконання здійснили:
Диригент-постановник - Максим Кузін
Балетмейстер-постановник та виконавець ролі Півня - Володимир Чуприн
У ролі Параші - Оксана Терещенко
Декорації - Олексій Вакарчук
2002 - "Вигнання з раю" ("Изгнание из рая") - міні-опера на Біблійний сюжет. Цей твір був написаний спеціально для дитячого конкурсу в Петербурзі і отримав приз конкурсу. Твір розраховано на трьох вокалістів (сопрано, тенор, бас), дитячого (або жіночого) хору та камерного оркестру. Первісно написана на російськомовне лібрето. Україномовна версія створена Уляною Петрівською.
Жодного разу не виконувався.
2004-2006 - "Райок по-українськи" у чотирьох частинах був знайдений археологом Викопай-Лайном та реставрований музикознавцем Півтоном Безвухим в такій послідовності – перша частина в кінці 2004 року, друга – на початку 2005, останні дві – у 2006 році. Твір відсилає до подій стонадцятого століття на Великобундюківщини.
Перші дві частини вперше були виконані публічно у травні 2005 року на фестивалі "Форум музики молодих" силами камерного хору "Кредо", у повному обсязі вперше прозвучав 26 травня 2007 року силами камерного складу хору "Аніма", солісти - Роман Мороз та Віктор Давиденко.
"Ходить гарбуз по городу" (за українською народною казкою), 2008
"Муха-Цокотуха" (за мотивами вірша К. Чуковського), 2009
"Маугліана" (за мотивами казки Р. Кіплінга), 2010
"Аліса в дивокраї" (за мотивами казок Л. Керрола), 2011
"Снігова королева" (за мотивами казки Г.Андерсена), 2013
2018 - "Різдвяна пісня" (первісна назва - "Різдвяна казка") - мюзикл написаний на замовлення камерного хору "Хрещатик" . За мотивами казки Чарльза Діккенса. Українське лібрето Олена О'Лір.
Вперше поставлений 25 грудня у Палаці культури "Більшовик" (назва на афіші - "Різдвяна пісня") силами камерного хору "Хрещатик", камерного оркестру Будинку вчених НАН України. Диригував Павло Струць, режисер - Віталій Пальчиков. 5 січня відбулось виконання з оптимізованим складом оркестру на Софійській площі. Фрагменти:
2021 «Кай і Герда», дитячий мюзикл за мотивами казки Г.С. Андерсена, сценарій – Оксана Дондик, лібрето Олена О’Лір.